Kariera w Dagas

Nasz kreatywny zespół zawsze poszukuje inspiracji i miejsc do współpracy. Możesz być dla nas źródłem inspiracji, a razem możemy rozpocząć innowacyjne projekty.

Twoja kariera w branży technologicznej może być tym, co zmieni świat – a my jesteśmy gotowi Ci w tym pomóc. W Dagas masz możliwość spełnienia swoich ambicji.

Nasze cele to zrównoważony rozwój i odpowiedzialność wobec świata. Wyobraź sobie pracę w firmie, która wykorzystuje prawa fizyki, działające w kosmosie, przewiduje przyszłe trendy za pomocą sztucznej inteligencji, projektuje roboty zastępujące ludzi w niebezpiecznych zadaniach. To praca, która ma znaczenie każdego dnia.

Tworzymy długoterminową wartość za pomocą technologii we wszystkich branżach, pomagając klientom znaleźć innowacyjne rozwiązania dla ich biznesowych problemów. Pomagamy klientom rozwijać się, jednocześnie dając Ci nieograniczone możliwości rozwoju osobistego.

Nie tylko rozwijasz swoją wiedzę techniczną, ale również zdobywasz wiedzę na temat strategii biznesowej i branżowej. Współpracujesz z różnymi wielofunkcyjnymi zespołami, masz swobodę eksperymentowania z nowymi prototypami i projektowaniem własnych rozwiązań.

W naszej firmie masz szeroki wybór ról technologicznych. Niezależnie od tego, czy jesteś specjalistą ds. danych, inżynierem oprogramowania, ekspertem w dziedzinie technologii podatkowych, konsultantem technologicznym czy architektem rozwiązań – znajdziesz u nas karierę technologiczną równie wyjątkową jak Ty.

Jesteśmy dynamiczną spółką wysokich technologii, poszukującą pasjonatów, którzy chcą być częścią innowacyjnych projektów zmieniających świat. Jeśli marzysz o pracy w zespole, gdzie twój potencjał zostanie doceniony, zachęcamy do przesłania CV. Dołącz do naszej załogi, gdzie innowacje i kreatywność są na porządku dziennym, i wspólnie budujmy przyszłość technologii!